Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


W piątek 3 lipca, nowy Fiat 500 miał swój debiut na szczeblu instytucjonalnym Włoch. Najpierw w Palazzo del Quirinale, gdzie John Elkann, prezes FCA, Pietro Gorlier, dyrektor operacyjny FCA na region EMEA oraz Olivier François, prezes Fiat Brand Global, zaprezentowali prezydentowi Republiki Włoskiej, Sergio Mattarelli, ten całkowicie elektryczny samochód koncernu Fiat Chrysler Automobiles. Następnie zarząd FCA udał się do Palazzo Chigi, by zaprezentować nową 500 Giuseppe Conte, premierowi Włoch.

Nowy Fiat 500 BEV został wymyślony, zaprojektowany i skonstruowany w Turynie. Jest to prawdziwy produkt „Made at Fiat" i „Made in Turin".To kolejny doskonały przykład kreatywności i innowacyjności, z których Koncern i miasto, w którym ponad 120 lat temu powstał Fiat, są dumne.

Na Kwirynale samochód został zaprezentowany na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego. John Elkann, Pietro Gorlier i Olivier François wyjaśnili prezydentowi Mattarelli, dlaczego trzecia generacja Fiata 500 stanowi w pełni włoską odpowiedź na zrównoważoną mobilność jutra. Poniżej na zdjęciu. Film i więcej wiadomości na Facebooku, kliknij TUTAJ.

FCA Fiat 500 BEV

Aktualnościprofiauto

SiteLock