Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Spółka LOTOS Oil podsumowała dotychczasowe efekty programu pomocowego „Razem w przyszłość” wdrożonego w czasie pandemii koronawirusa. Kontrahenci zgodnie chwalą inicjatywę gdańskiej spółki, która stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do potrzeb i problemów klientów.

W maju 2020 r. spółka LOTOS Oil, zajmująca się produkcją i dystrybucją olejów oraz smarów, wdrożyła plan „Razem w przyszłość”. Program wyszedł naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów oraz wzmocnił pozycję rynkową środków smarnych marki LOTOS w dziedzinie dystrybucji.

Program wdrożony przez spółkę LOTOS Oil, wpisujący się w tarczę antykryzysową rządu premiera Mateusza Morawieckiego, to ważne wsparcie dla wielu branż polskiej gospodarki. Zależało nam, by kontrahenci LOTOSU pomyślnie przebrnęli przez trudny czas pandemii. Efekty tej inicjatywy pokazują, że była to słuszna decyzja - mówi Paweł Jan Majewski, prezes Zarządu Grupy LOTOS.

Ważnym składnikiem planu była promocja „Kup teraz zapłać za 100 dni”, która dzięki odroczonym płatnościom, wsparła płynność finansową kontrahentów. Innym elementem była pomoc dla rolnictwa. Promocja „Wiosna z AGROLEM U” umożliwiła hurtowniom rolniczym zaopatrzenie się w gratisowy produkt AGROL U – uniwersalny olej hydrauliczno-przekładniowy przeznaczony dla ciągników i maszyn rolniczych. Do tej pory wzięło w niej udział ponad 70 kontrahentów, którzy zakupili ponad 1000 pakietów. Uwaga, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, promocję przedłużono do połowy sierpnia. Więcej wiadomości na Facebooku.

LOTOS razem w przyszłość

Aktualnościprofiauto

SiteLock