Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


3 sierpnia rozpoczęła się akcja promująca zakup samochodu na platformie Automarket. 100 pierwszych osób, które na stronach Automarket wybiorą samochód nowy lub używany i sfinalizują jego nabycie w leasingu lub wynajmie długoterminowym otrzyma premię w postaci karty paliwowej o wartości 1000 zł. Bonus otrzymają osoby, które spełnią warunki regulaminu promocji oraz nie skorzystają z opcji zwrotu auta w ciągu 5 dniu i przejechaniu nie więcej niż 300 km.

Kartą paliwową od Automarket będzie można wielokrotnie płacić za dowolne paliwo na ponad 1700 stacjach Orlen i Bliska w całym kraju. Dzięki wysokiej kwocie znajdującej się na karcie można w zależności od typu samochodu, rodzaju paliwa i stylu jazdy przejechać około 3400 km, co umożliwia np. podjęcie wyzwania i przemierzenie trasy prowadzącej wzdłuż granic Polski, co może okazać się niebanalną formą spędzenia wakacyjnego tygodnia.

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy nabywający na stronach Automarket samochód w jednej z dwóch opcji finansowania: leasing lub wynajem długoterminowy oraz klienci indywidualni, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy. Więcej informacji na Facebooku, kliknij TUTAJ.

PKOBP automarket strona glowna

Aktualnościprofiauto

SiteLock