Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

PISKP1

Info Pras Inter Cars Profesjonalnie na Narodowym 122-24 września 2017 roku odbędą się 16 Targi Inter Cars. Po raz kolejny spółka zaprasza na Stadion PGE Narodowy!

 

Targi Inter Cars są odpowiedzią na problemy, z którymi właściciele warsztatów spotykają się w swojej pracy. Spółka wie, jak ogromne są ich potrzeby w zakresie nowych części i urządzeń do napraw, jak bardzo przydatne są szkolenia oraz programy wsparcia. Dlatego już we wrześniu wszystko to zgromadzi specjalnie z myślą o klientach na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie!

- Przed nami wiele godzin planowania, mnóstwo energii i zaangażowania dostawców oraz firm współpracujących z Inter Cars. Wszystko po to, abyście Państwo w jednym miejscu przez trzy targowe dni mogli korzystać z ofert i ekspozycji rozmieszczonej na 20 000 m2. Na powierzchni wystawowej znajdziecie Państwo ofertę 200 dostawców z najnowszymi produktami, ofertą do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych oraz motocykli wraz z akcesoriami – zapowiadają organizatorzy.

Wiele miejsca poświęcone zostanie także na profesjonalne wyposażenie warsztatu. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to organizowane z ogromnym rozmachem wydarzenie, podczas którego spotykają się profesjonaliści branży warsztatowej oraz pasjonaci motor sportu.

Info Pras Inter Cars Profesjonalnie na Narodowym 3Info Pras Inter Cars Profesjonalnie na Narodowym 4

Od kilku lat Targi Inter Cars mają charakter międzynarodowy, a więc i tym razem nie zabraknie klientów z wielu krajów Europy. W tym roku przygotowano dla nich trzy strefy: Targi, Moto i Dance. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie wiele ciekawostek oraz mnóstwo pomysłów na usprawnienie swojego biznesu. Warto wziąć również udział w panelach dyskusyjnych, szkoleniach i konferencjach, które pomogą zwiększyć własne kompetencje, zdobyć nową wiedzę i podnieść umiejętności kadry.

AktualnościCiekawe linkiSiteLock