Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl

Developed in conjunction with Ext-Joom.comZF proPoints GarageWarsztaty w Polsce będą czerpać jeszcze więcej korzyści ze współpracy z ZF Aftermarket. ZF [pro]Points to nowy program bonusowy dla wszystkich niezależnych warsztatów Polsce.

„Zamierzamy nie tylko nagradzać lojalność naszych klientów wobec marki, ale chcemy też wzmocnić bliskie relacje z naszymi partnerami handlowymi” – tak przedstawia cel programu Peter Rothenhöfer, dyrektor przedstawicielstwa ZF Aftermarket.

Za każdy zakupiony produkt ZF Aftermarket warsztat otrzymuje odpowiednią ilość punktów. Zebrane punkty są naliczane danemu warsztatowi i użytkownik, po wcześniejszym zarejestrowaniu się na portalu ZF [pro]Points, może je w każdej chwili sprawdzić i wymienić na cenne nagrody. Uczestnicy mają do wyboru zróżnicowane produkty wysokiej jakości, w tym elektronikę, akcesoria do treningu czy biura.

Koncepcja bonusów obejmuje wszystkie produkty marki ZF

Warsztaty uzyskują wartościowe punkty bonusowe podczas zakupu produktów marek ZF Aftermarket takich jak Lemförder, Sachs, TRW czy ZF.

„W przeszłości systematycznie rozwijaliśmy program lojalnościowy automotive Diamonds, dedykowany głównie marce TRW, który jest znany wielu naszym partnerom. ZF[pro]Points to rozszerzenie tego programu poprzez włączenie w niego całego asortymentu produktów marek koncernu ZF, które obejmują elementy układów przeniesienia napędu, zawieszenia i układów kierowniczych” - dodaje Peter Rothenhöfer.

Zainteresowane warsztaty zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu i oraz szybkiej i łatwej rejestracji na stronie:
https://www.zf-propoints.com/

Aktualności

SiteLock