Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl


Wielu naszych klientów rozpatrując wybór odpowiednich dla jego warsztatu maszyn oponiarskich opiera się wyłącznie na analizie parametrów urządzeń przedstawianych przez różnych handlowców. Jednak nie są pewni czy te maszyny w rzeczywistości spełnią ich czasem specyficzne wymagania i przyzwyczajenia. Najchętniej popracowaliby na nich przez jakiś czas, aby upewnić się czy to jest to czego oczekują.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom firma Best Products sp. z o.o. przygotowała program testów zestawu oponiarskiego składającego się z wyważarki ECODYNA 308 oraz montażownicy ECOMONT 3300-1 z ramieniem pomocniczym do opon niskoprofilowych. W ramach tego programu klienci będą mogli testować urządzenia w swoich warsztatach przez okres 14 dni, aby móc podjąć świadomą decyzję o zakupie zestawu bądź jego zwrocie. W każdym momencie klienci mogą liczyć na telefoniczne wsparcie Działu Technicznego firmy w przypadku jakichkolwiek problemów z uruchomieniem lub eksploatacją.

Liczba zestawów udostępnionych do testów jest ograniczona więc niezbędne jest wcześniejsze ustalenie dostępności i uzgodnienie terminu testów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Best Products w Poznaniu pod numerem telefonu 61 847 06 55. Promocja będzie trwała od 1 sierpnia do 1 października 2019 roku.

Więcej szczegółów o urządzeniach udostępnionych w ramach tego programu dostępne jest na stronie www.best-prod.com

ECODYNA 308 i ECOMONT 3300 1 na próbę

Aktualnościprofiauto

profiauto

SiteLock